Apartment Brno v Brně hodnocení

PRONÁJEM bytu 2+1

Základní informace

Se souhlasem majitele nabízíme pronájem nově zrekonstruovaného prostorného  bytu 2+1. Byt o velikosti 64 m2, v atraktivní žádané lokalitě Brno - Černá Pole, ve 4 podlaží cihlového domu.
Byt sestává z prostorné předsíně, 2 pokojů 23 + 15,5 m2( 2. pokoj vstup z pokoje a kuchyně), kuchyně vybavené novou kuchyňskou linkou, kombinovaným sporákem, přípravou na pračku, koupelny s vanou, samostatným WC a komorou.
Na podlaze je plovoucí podlaha a  dlažba. Plastová okna jsou orientovaná severovýchodním a jihozápadním směrem. Topení a ohřev teplé vody je zajištěn centrálně, k dispozici je  internetové a wifi připojení. Velmi dobré spojení do centra i ostatních částí města. Pro společné využití je pěkná zahrada a možnost parkování ve dvoře. Tento byt je  volný ihned k nastěhování pro max 4 osoby, bez zvířat. Byt se nabízí nezařízený, po domluvě je možné zařídit. Nájem činí 16.000 Kč + služby 600 Kč/os. + elektřina, která bude napsaná na nájemníka; v případě ubytování studentů činí nájem se službami za os 4.600,- Kč včetně el., wifi bude hrazena po domluvě s majitelem
Kauce: 1 měsíční nájem

Typ zakázky:

pronájem

Lokalita:

Brno - Černá pole

Velikost:

2+1

Výměra:

64,12 m2

Adresa:

Provazníkova

Vlastnictví:

družstevní

0 Kč

+ služby+energie

Zajímá vás více informací?

Kontaktujte nás

800 666 006

Zavolejte nám

info@progecstav.cz

Napište nám